Android > Araçlar >
4 (222 Oy)
Google Play Store icon

Google Play Store

14.1.46 android icon yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız

Google Play Store, Android cihazlar için bir uygulama marketidir.

hemen indir HEMEN İNDİR
qr icon QR KODU

Google Play Store İndir

Google Play Store 14.1.46 (APK) İndir

Google Play Store

Hakkında

Google Play Store uygulaması, Android cihazınıza uygulamalar ve oyunlar indirmeniz için Google tarafından tüm dünyaya ücretsiz sunulan bir uygulama marketidir.

Google Play Store uygulaması, tüm Android oyunlarına ve uygulamalarına tek bir uygulama marketi üzerinden ulaşmanızı sağlayan yapısıyla kullanıcılara büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Google Play Store uygulaması, uygulama çeşitliliği açısından dünyanın en zengin uygulama marketi olma ünvanını taşımaktadır. Birçok yararsız, saçma uygulamalar barındırsa da, Google Play Store uygulamasında kendi ihtiyaçlarınıza göre çok çeşitli uygulamalar bulabilir bunları cihazınıza yükleyip kurabilirsiniz veya Android cihazınız ile eğlenceli zaman geçirmek istediğinizde, boş vakitlerinizde oyun oynamak istediğinizde Google Play Store uygulamasında bulunan binlerce oyundan hoşunuza gideni indirebilir sorunsuz oynayabilirsiniz. Uygulamalar açısından da, oyunlar açısından da zengin kategori seçeneklerine sahip olan uygulamanın kategori çeşitliliği sayesinde, aradığınızı daha kolay bulabilme şansına sahipsiniz.

Google Play Store uygulamasında ücretli uygulamalar ve oyunlar da yer almaktadır. Bu ücretli oyun ve uygulamaları satın almak isterseniz eğer, Google Play Store uygulamasına kredi kartınızı veya sunulan diğer bir ödeme seçeneklerinden birini tanımlayabilirsiniz. Bu sayede tanımladığınız ödeme yöntemi ile daha sonraki kullanımlarınızda aşırı hızlı bir şekilde uygulama ve oyun satın alım işlemleri yapabilirsiniz.

Google Play Store uygulaması ile ayrıca indirmiş olduğunuz oyun ve uygulamaların içerisinde yer alan içerikleri, oyun içi eşyaları, sunulan yükseltmeleri ve daha birçok uygulama içi alışverişi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu alışverişler Google Play Store uygulaması ile bağlantılı olarak gerçekleşmektedir ve eğer daha önceden tanımladığınız bir ödeme yöntemi var ise size hızlı bir şekilde alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Google Play Store uygulaması, oyun ve uygulamalara ek olarak indirmeniz için sizlere kitaplar, filmler sunmaktadır. Google Play Store uygulaması ile dilerseniz ücretsiz kitapları indirip okuyabilirsiniz, dilerseniz de ücretli kitapları satın alıp ömür boyu Google Play Store kütüphanenize ekleyebilir ve tadını çıkartabilirsiniz. Google Play Store'un sunduğu Filmler kısmında ise yayındaki filmlerden kiralama opsiyonu olan istediğiniz bir filmi kiralayabilirsiniz. Kiralamak yerine ömür boyu satın alıp kütüphanenize eklemek ve istediğiniz zaman açıp izlemek istiyorsanız ise filmin tam ücretini ödeyerek filmi ömür boyu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Google Play Store uygulamasında, sürekli sizler için seçilmiş özel uygulamalar listelenmektedir. Google Play Store kullandığınız uygulamaları, sevdiğiniz kategorileri tarar ve sizlere ana sayfada sevebileceğiniz çeşitli uygulamalar sunmaktadır. Örneğin siz A temalı oyunları çok seviyorsunuz diyelim, Google Play Store uygulaması bunu otomatik tarıyor ve sizlere A temalı sevebileceğiniz oyunları listeliyor. Böylelikle uygulama ana sayfasından kolayca uygulama önerileri alabiliyorsunuz. Eğer ben A temalı oyunlar harici oyunlar ve uygulamalar da keşfetmek istiyorum derseniz, Google Play Store uygulamasında düzenli olarak güncellenen bir Editörün Seçimi bölümü bulunmaktadır.

Kısaca Google Play Store, en iyi Android uygulama marketidir.

Devamını Oku...
Google Play Store Detay
Platform : Android
Sistem : Android 4.1 ve üstü
Virüs Kontrol : Tarandı
Boyut : 18.8 MB
Dil : Türkçe
Lisans : Ücretsiz
Yayımcı : Google
Güncellenme :
Benzerler
Google Play Store icon
Google Play Store 14.1.46
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
Günceller
WhatsApp Messenger icon
WhatsApp Messenger 2.21.11.17
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
letgo icon
letgo 2.12.1
yıldız yıldız yıldız yıldız gri yıldız Ücretsiz
Yaani icon
Yaani 8.0.3
yıldız yıldız yıldız yıldız gri yıldız Ücretsiz
Facebook Messenger icon
Facebook Messenger 311.0.0.13.119
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
8 Ball Pool icon
8 Ball Pool 4.8.4
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
Popülerler
Google Chrome icon
Google Chrome 120.0.6099.217
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
Zoom icon
Zoom 5.17.2 (29988)
yıldız yıldız yıldız yıldız gri yıldız Ücretsiz
Google Play Store icon
Google Play Store 14.1.46
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
Adobe Flash Player icon
Adobe Flash Player 32.0.0.363
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
Tivibu icon
Tivibu 3.2
yıldız yıldız yıldız gri yıldız gri yıldız Deneme
^
indir
ilan ver - indir - Kullanım Şartları - Gizlilik Politikası - Hakkımızda - Bize Ulaşın

facebook icon twitter icon google icon pinterest icon