Windows > Güvenlik >
4 (16 Oy)
Dr.WEB CureIt! icon

Dr.WEB CureIt!

16.04.2019 windows icon yıldız yıldız yıldız gri yıldız gri yıldız

Bilgisayarınızı farklı yöntemlerle tarayarak zararlı öğelerden arındırır.

hemen indir HEMEN İNDİR

Dr.WEB CureIt!

Hakkında

Dr.WEB CureIt!, farklı tarama yöntemleri kullanarak bilgisayarınızı virüs ve zararlı yazılımlardan arındırmanızı sağlayan ücretsiz bir tarama ve temizleme programıdır. Kurulum gerektirmeden kullanılabilen Dr.WEB CureIt!, virüs ve diğer zararlı yazılımları bulmak için günümüzde kullanılan tüm tarama ve tespit etme yöntemlerini kullanır.

Hergün güncellenen virüs ve zararlı yazılım tanıma veritabanı sayesinde bilgisayarınıza sızmış en yeni virüs ve zararlı yazılım çeşitlerini dahi kolayca temizleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman tarama yöntemi ve konumu seçerek tarama başlatabilirsiniz. Özel Tarama seçiminde varsayılan olarak tanımlanmış tarama klasörleri arasından seçim yapabilir veya dosya ve klasörleri tek tek seçebilirsiniz.

Tarama seçeneklerini ayarlayabildiğiniz Ayarlar penceresinde, tespit edilen tehditlere karşı otomatik eylemler uygulayabilir, tarama sonrası bilgisayarı kapattırabilir ve diskinizde değişiklik yapmaya çalışan uygulamaları engelleyebilirsiniz. Diğer önemli bir nokta ise, Dr.WEB CureIt! varsayılan ayarlarında sıkıştırılmış dosya ve klasörleri taramaya dahil etmiyor. Eğer sıkıştırılmış dosya ve klasörlerinde taranmasını istiyorsanız ayarlar penceresinden ilgili seçeneği işaretlemeniz gerekiyor.

Gerçek zamanlı koruma özelliği bulunmadığı için bilgisayarınıza anlık tehditlere karşı koruma sağlayamayan Dr.WEB CureIt!, istenmeyen zararlı yazılımların sızdığı bilgisayarlarda kullanılması durumunda yararlıdır. Tehlikelere karşı anlık korumaya sahip olmak için Avast Free Antivirus, Avira Free Antivirus, Norton AntiVirus, AVG Antivirus Free ve Kaspersky Anti-Virus gibi popüler antivirüs programları arasından seçim yapabilirsiniz.

Dr.WEB CureIt! kurulum gerektirmemesi ve virüs imza veritabanının hergün güncellenmesi gibi avantajları nedeniyle farklı şekillerde kullanılabiliyor. USB flash bellek veya benzeri bir taşınabilir depolama aygıtında Dr.WEB CureIt! uygulamasını bulundurarak dilediğiniz bilgisayarda kolayca tarama başlatabilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının kısa sürede kavrayabileceği oldukça basit bir arayüze sahip olan Dr.WEB CureIt!, varsayılan tarama seçenekleriyle tek tıklama ile tarama başlatılabilme kolaylığına sahiptir. Varsayılan tarama seçeneklerinde, virüs ve zararlı yazılımların olası konumlanabilecekleri yerleri kontrol ederek kullanıcılara hızlı bir tarama deneyimi sunar.

Kendi türünde olan diğer trojan temizleme programlarında nadir görülebilecek davranış tanımlama özelliğine de sahiptir. Tespit edilen zararlı yazılım ve virüslere karşı eylem belirlemenizi ve otomatik olarak belirlediğiniz eylemin uygulanmasını sağlar. Böylece, temizlenemeyen, şüpheli, reklam yazılımı, riskli yazılım ve şaka yazılımları için ayrı ayrı temizleme veya karantinaya taşıma eylem planları belirleyebilirsiniz.

Tespit edilerek eylem planına göre karantinaya taşınmış dosya ve klasörleri görüntüleyebildiğiniz Karantina Yönetim penceresinden, listenen öğeler arasında seçim yaparak geri yüklemeniz veya tamamen bilgisayarınızdan temizlemeniz mümkün.

Önemli Not: Dr.WEB CureIt! uygulamasının kullanımı ücretsiz olmasına rağmen, e-mail koruması gibi ek özelliklerden yararlanabilmeniz için üst sürüme geçerek lisans satın almanız gerekiyor. Mevcut özellikleri ile kullanımı ise tamamen ücretsizdir.

Devamını Oku...
Dr.WEB CureIt! Detay
Platform : Windows
Sistem : Windows XP/Vista/7/8/10
Virüs Kontrol : Tarandı
Boyut : 171 MB
Dil : Türkçe
Lisans : Ücretsiz
Yayımcı : Doctor Web Ltd
Güncellenme : 16.04.2019
Benzerler
ZoneAlarm PRO Antivirus Firewall icon
ZoneAlarm PRO Antivirus Firewall 15.6.121.18102
yıldız yıldız yıldız gri yıldız gri yıldız Deneme
AKINSOFT FilterPlus icon
AKINSOFT FilterPlus 2.04.02
yıldız yıldız yıldız gri yıldız gri yıldız Demo
Arovax AntiSpyware icon
Arovax AntiSpyware 2.1.153
yıldız yıldız yıldız gri yıldız gri yıldız Ücretsiz
Avast! Internet Security icon
Avast! Internet Security 19.6.2383
yıldız yıldız yıldız gri yıldız gri yıldız Deneme
Bitdefender Internet Security icon
Bitdefender Internet Security 2020 24.0.3.15
yıldız yıldız yıldız gri yıldız gri yıldız Deneme
Günceller
CCleaner icon
CCleaner 5.62.7538
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
VLC Media Player icon
VLC Media Player 3.0.8
yıldız yıldız yıldız yıldız gri yıldız Ücretsiz
Opera icon
Opera 64.0.3417.47
yıldız yıldız yıldız yıldız gri yıldız Ücretsiz
iTunes icon
iTunes 12.10.1.4
yıldız yıldız yıldız yıldız gri yıldız Ücretsiz
Rufus icon
Rufus 3.8
yıldız yıldız yıldız yıldız gri yıldız Ücretsiz
Popülerler
Google Chrome icon
Google Chrome 76.0.3809.87
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
Ammyy Admin icon
Ammyy Admin 3.7
yıldız yıldız yıldız yıldız gri yıldız Ücretsiz
Microsoft PowerPoint icon
Microsoft PowerPoint 2016 Preview
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Deneme
Adobe Flash Player icon
Adobe Flash Player 32.0.0.171
yıldız yıldız yıldız yıldız yıldız Ücretsiz
Adobe Fireworks icon
Adobe Fireworks CS6
yıldız yıldız yıldız yıldız gri yıldız Deneme
^
indir
Kullanım Şartları - Gizlilik Politikası - Hakkımızda - Bize Ulaşın

facebook icon twitter icon google icon pinterest icon